Як працює наша платформа

Безпечна, інноваційна та зручна платформа для купівлі та продажу Інтернет-послуг/Пропозицій.Замовник

Фрілансер

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПОСЛУГ
ЧЕРЕЗ МАГАЗИН

ВИКОНАННЯ ОСОБИСТИХ ЗАВДАНЬ
ЧЕРЕЗ КАТАЛОГ

Купівля
готвих послуг

ПУБЛІКАЦІЯ
ОСОБИСТИХ ЗАВДАНЬ

Переказ
оплати

Тільки ЯКІСНе
виканання

Зручне
користування

Національний
сервіс

Мінімальні
комісії

Гарантія
виконання

Фінансові
гарантії

Доступна
ціна

ВИКОНАННЯ
Перевіреними
фрілансерами

Відсутність
томливого ПОШУКУ
ВИКОНАВЦЯ

Покупці

Якщо вам потрібен логотип, розроблений для вашого нового веб-сайту, чи відеоведучий, який допоможе вам представити вашу компанію потенційним клієнтам, або навіть репетитор, який допоможе вам із шкільними завданнями, ви знаходитесь у правильному місці. До всього, що ви не знаєте, як зробити самостійно, або просто не маєте часу, до ваших послуг виконавці Seoware.

1) Знайдіть потрібну вам послугу

Порівняйте ціни, портфоліо, час виконання, рейтинги та рекомендації спільноти, щоб знайти виконавця, який найкраще відповідає вашим потребам. Якщо у вас є конкретне запитання, просто напишіть їм. Ви також можете опублікувати власне Завдання.

3) Слідкуйте за транзакцією

Обмінюйтесь файлами та відгуками з виконавцем за допомогою вбудованої системи розмов та управління транзакціями. Виконавець надасть послугу у визначений термін.

5) Запит на зміну

Якщо з якихось причин вас не влаштовує виконана робота, ви можете подати запит на внесення змін, і ваш виконавець зробить потрібні зміни.

2) Надайте свої дані

Будьте якомога детальніші, щоб виконавець міг надати вам якісну послугу, яку ви очікуєте. Ваш платіж зберігається в безпеці, доки ви не підтвердите, що послуга вас повністю задовільняє.

4) Пропозиція/Послуга надані

Щойно Ви будете задоволені виконаною та наданою послугою, Ви можете позначити транзакцію як завершену, і ми переконаємось, що виконавець отримає гроші. Допоможіть спільноті, залишивши відгук виконавцю.

6) Оцініть виконавця

Після завершення, будь ласка, оцініть і надайте відгук про свого виконавця. Це допоможе інформувати рішення інших покупців, які переглядають Пропозиції/Послуги.

Виконавці

Seoware надає вам можливість перетворити знання, талант, навички чи хобі на постійне або тимчасове джерело доходу. Ми тут, щоб забезпечити безпеку, конфіденційність, зручність та своєчасні платежі, щоб ви могли продовжувати робити те, що найбільше любите. Отже, приносьте талант, і ми зробимо заробіток таким же простим, як 1,2,3

1) Опублікувати Пропозицію/Послугу

Опублікуйте Пропозицію/Послугу, яка відповідає вашим навичкам. Будьте максимально конкретні, щоб ваші потенційні клієнти точно знали, що вони отримують за гроші, які вони готові заплатити.

3) Створіть свою репутацію

Переконайтеся, що ви ставитесь до всіх своїх клієнтів однаково, і намагайтеся надати найкращу послугу незалежно від вартості транзакції. Задоволені клієнти порекомендують вас своїм друзям.

2) Відповідайте швидко

Відповідайте на запити клієнтів, а також запити на спеціальні пропозиції протягом розумного часу. Належне спілкування є необхідною умовою успішної співпраці.

4) Точні дати виконання

Спробуйте якомога більше виконувати замовлення відповідно з попередньо визначеними датами виконання. Покупці, як правило, скасовують замовлення, коли замовлення проходить дату виконання. Не годиться для бізнесу.

© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.