Будь-які інтернет завдання

940

виконано завдань

25 грн

середня вартість

Почати роботу
Пропонуємо
 • 01Будь-які інтернет-завдання
 • 02Різноманітні завдання в інтернеті
 • 03 Виконання будь-яких інтернет доручень
Пропонуємо
 • 01Швидке виведення коштів
 • 02Робота за зручним графіком
 • 03Гарантія винагороди за виконану роботу
 • 04Мінімальні комісії при виведенні
 • 05Швидка технічна підтримка

Як почати роботу

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Поповніть баланс

Миттєве поповнення балансу платіжними картами Visa і Mastercard.

03

Додайте замовлення

У пункті меню "Реклама" натисніть кнопку "Додати завдання +". Заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку "Додати".

04

Підтвердіть виконання!

Кнопка "Підтвердити виконання" - стає доступна після виконання виконавцем роботи. Підтвердіть виконання і кошти автоматично зараховуватися на баланс виконавця.

01

Увійдіть у систему

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Підберіть завдання

В "Каталозі завдань" ви можете підібрати завдання, яке задовольняє Вашим навичкам і приступити до виконання натиснувши кнопку "Виконати".

03

Виконайте замовлення

Перейшовши в кабінет "Виконавця" Ви можете побачити завдання, які очікують Вашого виконання і залишковий час для виконання.

04

Отримайте кошти на ваш рахунок!

Якщо рекламодавця влаштовує результат - він підтверджує виконання і кошти автоматично зараховуються на Ваш баланс.

Перша українська трастова
SEO-біржа
вічних статей і посилань

З'явилися питання?

Напишіть нам що б Ви хотіли дізнатися!

Як почати заробляти вдома он-лайн на виконанні інтернет завдань

Для всіх бажаючих доступна Біржа фрілансу SEOware, на якій кожен бажаючий може почати заробляти. Тут знайдуть для себе роботу на будь-який смак по:

 • перегляд реклами;
 • клікери, клікерство;
 • платний перегляд сайтів;
 • заробіток в інтернеті без вкладень;
 • віддалена робота вдома;

Але це не все, для тих хто тільки починає свій шлях в мережі, в нашому каталозі є прості завдання по крауд-маркетингу, для виконання яких потрібні тільки уважність і посидючість. Виконуючи їх ви будете набиратися досвіду і пробувати себе в більш складних проектах.

Наш майданчик був створений для роботи відразу в декількох напрямках, тому пройшовши коротку реєстрацію, вам стануть доступні кілька кабінетів: для замовника, виконавця, вебмастера і оптимізатора. Це очен зручно. Наприклад, будучи власником сайту, у нас ви його монетізіруете, розкручуєте і паралельно отримуєте додатковий заробіток в інтернеті виконуючи завдання. Отримані на рахунок гроші можна тут же вкладати в свій веб-проект або вивести на карту.

Реальний заробіток в інтернеті без вкладень

Робота на нашій біржі доступна для всіх зареєстрованих користувачів в розділі «Каталог завдань». Для того щоб приступити до роботи досить вибрати потрібний замовлення, уважно ознайомитися з його умовами і приступити до виконання. З моменту взяття його в роботу у вас є три дні до здачі його на перевірку.

Найпопулярніші види завдань, які ви можете у нас зустріти, це - сео-копірайтинг, крауд-маркетинг і управління репутацією компанії.

Платний перегляд реклами, клікери на Seoware

Ті виконавці, які добре розбираються в будь-якій галузі, можуть відразу спробувати почати з сео-копірайтингу. Для нього потрібно написати грамотний унікальний текст в соответствии с ТЗ і органічно розставити ключові фрази в статті.

Більш швидкий дохід дозволяють отримати завдання пов'язані з написанням відгуків, голосуванням або реєстрацією компанії на бізнес-картах і в каталогах.

Працюючи на нашій біржі ви можете розраховувати на оперативну підтримку, з боку нашого оператора, а так само на швидке виведення коштів з системи. Всі розрахунки проводяться в національній валюті.

© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.