Українська біржа вічних посилань

879

куплено посилань

95 грн

середня вартість

Почати роботу
Пропонуємо
 • 01Унікальні українські трастові майданчики
 • 02Купівля вічних посилань
 • 03Гарантія розміщення посилань
 • 04Можливість відправки особистих повідомлень вебмайстрам
 • 05Мінімальні комісії
Пропонуємо
 • 01Швидке виведення коштів
 • 02Мінімальні комісії при виведенні
 • 03Безпечний ручний режим розміщення посилань
 • 04Можливість відправки особистих повідомлень рекламодавцям
 • 052-рівнева реферальная система

Як почати роботу

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Поповніть баланс

Миттєве поповнення балансу платіжними картами Visa і Mastercard.

03

Зробіть покупку

Рекламодавці можуть швидко і безпечно здійснювати покупку вічних посилань. Підберіть майданчик в "Каталозі посилань" і натисніть кнопку "Купити".

04

Підтвердіть виконання!

Кнопка "Підтвердити виконання" - стає доступна після виконання вебмайстром розміщення посилання. Підтвердіть виконання і засоби автоматично зараховуватися на баланс вебмайстра.

01

Зареєструйтеся в системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Додайте сайт

У кабінеті "Вебмайстра" або "Каталозі посилань" ви можете додати свій сайт і проставити вартість на розміщення посилань на всіх сторінках сайту.

03

Виконайте замовлення

Перейшовши в кабінет "Вебмайстра" Ви можете побачити заявки на покупку посилань.

04

Отримайте кошти на ваш рахунок!

Якщо рекламодавця влаштовує Ваше розміщення - він підтверджує виконання і засоби автоматично зараховуються на Ваш баланс.

Перша українська трастова
SEO-біржа
вічних посилань

З'явилися питання?

Напишіть нам що б Ви хотіли дізнатися!

Чи не хочете витрачати багато часу на пошук трастових українських майданчиків для просування інтернет-ресурсу? Не бажаєте мати у своєму розпорядженні свій сайт на зарубіжних інтернет-майданчиках, а потім думати як вивести зароблені кошти? Ласкаво просимо на першу українську біржу посилань. Наш інтернет-сервіс цікавий і доступний рекламодавцям і веб-майстрам, хто займається розробкою і просуванням сайтів в & nbsp; Україні.

Біржа посилань & nbsp; представляє собою спеціалізований інтернет-ресурс, де організована купівля-продаж посилань на сайти, за принципом товарної біржі. Подібні біржі призначені для просування інтернет-ресурсів оптимізаторами з одного боку, а так само як засіб заробітку власниками сайтів - з іншого.

Принцип роботи & nbsp; біржі посилань & nbsp; в Україні & nbsp; полягає у взаємодії двох людей через один інтерфейс: один купує посилання, другий продає. & nbsp; Українська біржа посилань & nbsp; виступає в ролі посередника. Алгоритм роботи бірж однаковий, їх відмінність в функціоналі.

Залежно від періоду розміщення поділяються на & nbsp; біржі орендних & nbsp; посилань & nbsp; або & nbsp; біржі вічних посилань . На другому вигляді біржі, посилання купується назавжди.

Як заробити на біржі вічних посилань

Для отримання дивідендів від роботи на українській біржі постійних посилань & nbsp; необхідно мати свій сайт і пройти реєстрацію на біржі посилань Оптимізована під просування в пошуковій системі Google. Після цього розміщуєте код біржі на сторінках інтернет-ресурсу, з якого плануєте продавати посилання. Після цих дій додаєте сайт в систему, очікуєте індексації та схвалення модераторами. Отепер вже продавати посилання на & nbsp; сайті і заробляти гроші. Не очікуйте відразу великого напливу грошових коштів: щоб продати велику кількість посилань повинен пройти певний період часу.

Поради для співпраці на новій біржі посилань для google

Пропонуємо новачкам скористатися невеликими радами для отримання відмінного результату своєї діяльності на & nbsp; нової & nbsp; української & nbsp; біржі & nbsp; посилань:

 • Рекомендовано продавати не більше п'яти посилань зі сторінки. Оптимальний варіант - це три посилання. Так можна встановити вартість вища за середню і знизити ризик потрапити в бан.
 • Розташовуйте посилання на першій частині екрана, щоб виконувати всі вимоги рекламодавця, а також переважно схожою тематики з Вашим сайтом.
 • Не займайтеся продажем посилань & nbsp; для нульових сайтів. Для початку оптимізуйте їх.


© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.