Українська біржа вічних статей

1797

куплено статей

210грн

середня вартість

Почати роботу
Пропонуємо
  • 01Унікальні українські трастові майданчики
  • 02Купівля вічних статей
  • 03Гарантія розміщення статей
  • 04Можливість відправки особистих повідомлень вебмайстрам
  • 05Мінімальні комісії
Пропонуємо
  • 01Швидке виведення коштів
  • 02Мінімальні комісії при виведенні
  • 03Безпечний ручний режим розміщення статей
  • 04Можливість відправки особистих повідомлень рекламодавцям
  • 052-рівнева реферальная система

Як почати роботу

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Поповніть баланс

Миттєве поповнення балансу платіжними картами Visa і Mastercard.

03

Зробіть покупку

Рекламодавці можуть швидко і безпечно здійснювати покупку вічних статей. Підберіть майданчик в "Каталозі статей" і натисніть кнопку "Купити".

04

Підтвердіть виконання!

Кнопка "Підтвердити виконання" - стає доступна після виконання вебмайстром розміщення статті. Підтвердіть виконання і засоби автоматично зараховуватися на баланс вебмайстра.

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Додайте сайт

У кабінеті "Вебмайстра" або "Каталозі статей" ви можете додати свій сайт і поставити вартість на розміщення статті на вашому сайті.

03

Виконайте замовлення

Перейшовши в кабінет "Вебмайстра" Ви можете побачити заявки на розміщення статей.

04

Отримайте кошти на ваш рахунок!

Якщо рекламодавця влаштовує Ваше розміщення - він підтверджує виконання і засоби автоматично зараховуються на Ваш баланс.

Перша українська трастова
SEO-біржа
вічних статей

З'явилися питання?

Напишіть нам що б Ви хотіли дізнатися!

Все геніальне просто. Біржа статей - це місце зустрічі двох сторін. Біржа статей в Україні є посередником між вебмайстром і рекламодавцем і повністю автоматизує їх взаємини, оптимізує роботу.

Біржа розміщення статей швидка і зручна закупівля для рекламодавця

Рекламодавець заходить в каталог статей, вибирає сайт, де він бажає локалізувати свою статтю, яка вже готова або перед цим рекламодавець замовив її у копірайтера в «Каталозі завдань». Далі рекламодавець подає заявку на розміщення своєї статті на обраному інтернет-ресурсі і очікує поки вебмайстер - власник сайту помістить її у себе на сторінках сайту.

Багатьом рекламодавцям необхідно придбавати статті на різну тематику і мови. На біржі працює безліч копірайтерів, готові продати або написати тексти українською мовою. Рекламодавець може самостійно встановлювати ліміт грошових витрат на покупку статті - скільки він готовий витратити на ту чи іншу роботу.

У разі некоректної подачі інформації може повернути текст на доопрацювання. Також, рекламодавець може одночасно співпрацювати з декількома копирайтерами.

У Вас немає готової статті і Вам потрібно замовити статтю, але не знаєте де знайти виконавця? Перша українська біржа статей - це інтернет-майданчик, де зустрічаються на взаємовигідних умовах рекламодавці і копірайтери. Реклама необхідні якісно написані статті, копірайтери - творці унікальних текстів і статей.

Завдяки біржі статей рекламодавець може популяризувати свій продукт / послугу а веб-майстер має можливість заробити на розміщенні статті у себе на сайті і наповнити сайт текстовим контентом, щоб залучити відвідувачів з пошукових систем.

© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.