Послуги копірайтингу

8790

написано статей

50 грн

середня вартість

Почати роботу
Пропонуємо
 • 01Копірайтинг
 • 02Рерайтинг
 • 03Написання SEO-текстів
 • 04написання новин
 • 05Написання PR-статей
Пропонуємо
 • 01Швидке виведення коштів
 • 02Робота за зручним графіком
 • 03Гарантія винагороди за виконану роботу
 • 04Мінімальні комісії при виведенні
 • 05Швидка технічна підтримка

Як почати роботу

01

Увійдіть у систему

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Поповніть баланс

Миттєве поповнення балансу платіжними картами Visa і Mastercard.

03

Додайте замовлення

У пункті меню "Реклама" натисніть кнопку "Додати завдання +". Заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку "Додати".

04

Підтвердіть виконання!

Кнопка "Підтвердити виконання" - стає доступна після виконання копірайтером роботи. Підтвердіть виконання і кошти автоматично зараховуватися на баланс копірайтера.

01

Увійдіть у систему

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Підберіть завдання

В "Каталозі завдань" ви можете підібрати завдання з копірайтингу, що задовольняє Ваші навичкам і приступити до виконання натиснувши кнопку "Виконати".

03

Виконайте замовлення

Перейшовши в кабінет "Виконавця" Ви можете побачити завдання, які очікують Вашого виконання і залишковий час для виконання.

04

Отримайте кошти на ваш рахунок!

Якщо рекламодавця влаштовує результат - він підтверджує виконання і кошти автоматично зараховуються на Ваш баланс.

Перша українська трастова
SEO-біржа
вічних статей і посилань

Появились вопросы?

Напишіть нам що б Ви хотіли дізнатися!

Як отримати продає або сео-текст?

Біржа написання статей - суть і переваги

Фахівця зі створення текстів рекламного або презентаційного напрямку називають копірайтером. Робота копірайтинг в інтернеті вимагає від представника орієнтації в різних темах, а також здатності до співпраці не тільки з замовником, а й з аудиторією, на яку орієнтується текст.

Робота копірайтера і її суть

Найбільш популярний спосіб почати працювати копірайтером це так звана біржа копірайтингу Україна. Майданчик, яка об'єднує замовників, яким необхідні статті та виконавців - копірайтеов, які беруть на себе обов'язок і відповідальність їх написати. Така схема оптимальний варіант для концентрації в одному місці всіх зацікавлених осіб для отримання взаємовигоди.

Копірайтинг рерайтинг робота для тих, хто може скласти текст по темі на основі власних або придбаних знань.

Біржа копірайтингу надає кожному бажаючому можливість виконувати цілком визначені функції - взяти в роботу тему і написати якісний текст. Іноді на це йде кілька годин, а іноді необхідно витратити пару днів. Кожен замовник сам контролює кінцеві терміни виконання замовлення.

Біржа статей початок роботи

Реєстрація на першій же біржі, яку видали пошуковики на запит біржа написання статей, вимагає проведення певної підготовчої роботи. Перш за все, необхідно дізнатися відповіді на питання про оплату, її своєчасності і чесності. Також, уважно вивчити умови співпраці і основні вимоги до копірайтерів. У мережі можна знайти рейтинг найбільш успішних і популярних бірж, на яких з успіхом здійснюється копірайтинг рерайтинг робота безлічі копірайтерів.

Робота копірайтинг на дому має певні і незаперечні переваги:

 • Гарантія оплати своєї праці. Варто звернути увагу, що біржа статей копірайтингу обов'язково передбачає відрахування певного відсотка комісії
 • Копірайт біржа статей надає відкритий доступ до величезного числа заявок, які вимагають негайного виконання, що при відповідальному підході до роботи істотно підвищує рейтинг копірайтера, а значить і схвалення на виконання робіт
 • Можливість потрапити в лідери до певного замовника, що стає гарантом того, що відтепер біржа статей робота буде щодня і гарантовано надавати певний її обсяг
 • Копірайтинг та рерайтинг робота, яка надає привілей автору самостійно відсіювати замовників, співпраця з якими дається найважче
 • Підвищення рейтингу, в слідстві досягнення певних результатів призведе до того, що біржа статей заробіток виросте в рази.


© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.