Управління репутацією (SERM)

8420

написано відгуків

25 грн

середня вартість

Почати роботу
Пропонуємо
 • 01Створення позитивного іміджу компанії
 • 02Створення позитивного іміджу бренду
 • 03Зменшення негативу
Пропонуємо
 • 01Швидке виведення коштів
 • 02Робота за зручним графіком
 • 03Гарантія винагороди за виконану роботу
 • 04Мінімальні комісії при виведенні
 • 05Швидка технічна підтримка

Як почати роботу

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Поповніть баланс

Миттєве поповнення балансу платіжними картами Visa і Mastercard.

03

Додайте замовлення

У пункті меню "Реклама" натисніть кнопку "Додати завдання +". Заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку "Додати".

04

Підтвердіть виконання!

Кнопка "Підтвердити виконання" - стає доступна після виконання виконавцем роботи. Підтвердіть виконання і кошти автоматично зарахуються на баланс виконавця.

01

Зареєструйтеся у системі

Для цього введіть логін, пароль і E-mail. Також Ви можете зареєструватися через соц мережі.

02

Підберіть завдання

В "Каталозі завдань" ви можете підібрати завдання по SERM, що відповідає Вашим навичкам і приступити до виконання натиснувши кнопку "Виконати".

03

Виконайте замовлення

Перейшовши в кабінет "Виконавця" Ви можете побачити завдання, які очікують Вашого виконання і залишковий час для виконання.

04

Отримайте кошти на ваш рахунок!

Якщо рекламодавця влаштовує результат - він підтверджує виконання і кошти автоматично зараховуються на Ваш баланс.

Перша українська трастова
SEO-біржа
вічних статей і посилань

З'явилися питання?

Напишіть нам що б Ви хотіли дізнатися!

Управління репутацією компанії

Цей тип реклами відрізняється від всіх інших тим, що рекламна пропозиція демонструється користувачу, з огляду на його запит і пошукову систему. Він є одним з найбільш зручних і дієвих способів для реклами, просування і розкручування товару, сайту або послуги. Іншими її плюсами є простота в експлуатації, наочність, зрозумілість для будь-якого користувача. Це сама передова рекламна технологія, яка тільки існує на планеті! Адже вона здатна підлаштовуватися під поточні інтереси користувачів.

Сучасний перспективний бізнес не може існувати поза Інтернетом. Однак рідкісна компанія може дозволити найняти окремого співробітника для роботи над сайтом або управлінням репутацією у Мережі. А навантажувати подібними завданнями секретарів або менеджерів - це витрачати їх час і втрачати в якості виконання. Спеціально для таких випадків на нашій біржі представлені розділи, де ви можете замовити конкретні послуги, в яких сьогодні потребуєте:

 • копірайтинг
 • крауд-маркетинг
 • публікація коментаря;
 • публікація відгука;
 • видалення негативу.

Для роботи на сайті передбачена зручна панель, швидке поповнення балансу і чіткі терміни виконання завдань. А можливість прямого спілкування з виконавцями дозволяє вирішувати виниклі питання швидко і результативно. Фахівцями біржі розроблено чіткі критерії виконання кожного завдання відповідно до актуальних вимог, що диктує Мережа для успішного просування сьогодні. Тому все, що від вас вимагається, - вказати тип завдання і дати основні вказівки до нього. Що стосується результатів, то наша статистика говорить сама за себе. Ознайомитися з нею можна на відразу на стартовій сторінці сайту, там же знаходяться дані про топових виконавців.

У Мережі можна знайти чимало аналогічних майданчиків, що пропонують заробляти фрілансерам. Однак нашу біржу від них відрізняють ряд переваг, вигідних українським фахівцям:

 • гарантована оплата за виконану роботу протягом 7 днів;
 • виведення коштів в короткі терміни через будь-яку популярну платіжну систему;
 • різноманітні завдання для фахівців різних напрямків.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і якісна онлайн-підтримка наших фахівців спрощують роботу на біржі, сприяють швидкому виконанню замовлень і активної взаємодії між замовниками та виконавцями.

© 2016 - 2020 «SEOware» є зареєстрованою торговою маркою. Всі права захищені.